Aż szkoda było wracać...
11 czerwca 2025 r. uczniowie klasy II a wzięli udział w niezapomnianej wycieczce do Sochaczewa. Zwiedzili Muzeum Kolei Wąskotorowej. Uczestniczyli w przejażdżce zabytkowym pociągiem Retro na skraj Puszczy Kampinowskiej. W trakcie podróży przewodnik przybliżył dzieciom dzieje Sochaczewa i ziemi sochaczewskiej. Odbyli krótki spacer po Kampinowskim Parku Narodowym. Na polanie w Osadzie Puszczańskiej w Tułowicach dzieci bawiły się na łonie natury. Atmosfera była wyśmienita. Aż szkoda było wracać...











