XVII edycja Konkursu Literacko - Plastycznego "Bohaterowie naszych lektur"

galeria >>>więcej<<<

22 lutego w Szkole Podstawowej Nr 3 odbyła się XVII edycja Konkursu Literacko - Plastycznego "Bohaterowie naszych lektur". Wzięli w nim udział uczniowie z klas II- III. Na konkurs plastyczny wpłynęło 87 prac plastycznych. Laureatką naszej szkoły została Weronika Pachniewska z klasy III A, która zajęła III miejsce.
W części literackiej wzięło udział 15 uczniów. Dzieci miały do rozwiązania test sprawdzający znajomość przeczytanych lektur. Oprócz pytań, do wykonania były również rebusy, krzyżówka i historyjka obrazkowa. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Ptaszyński Jakub, Sęczkowska Weronika i Słupska Laura z klasy III A. Weronika Sęczkowska zajęła II miejsce. To był niezapomniany dzień, a organizatorzy zaprosili uczniów i nauczycieli do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!