SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4   tel. 24 262-31-08   fax. 24 269-65-05

Pierwszaki świętują Dzień Kobiet

8 marca uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami p. Grażyną Małecką i p.Iwoną Ziółkowską pojechali do Stróżewka. Tam z okazji Dnia Kobiet dzieci wzięły udział w warsztatach "Misie pluszowe". Podczas zajęć dowiedziały się jak krok po kroku stworzyć pluszowego misia. Pod okiem wprawionego krawca poznały podstawy szycia. Każde dziecko według własnego pomysłu ozdobiło własnego pluszaka. Pierwszaki, dzięki niezwykłej formie pokazu - brzuchomówstwa miały możliwość przeprowadzenia wywiadu z wyjątkowym gościem. Warsztaty przebiegały w miłej i wesołej atmosferze.

galeria>>>więcej<<<


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski