SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4   tel. 24 262-31-08   fax. 24 269-65-05

             

VI Rejonowy Konkurs Historyczny
„Źródła historyczne bogactwem kulturowym narodu”

8 czerwca w sali wystawowej Archiwum Państwowego w Płocku odbyło się rozstrzygnięcie wyników VI Rejonowego Konkursu Historycznego „Źródła historyczne bogactwem kulturowym narodu” pod honorowym patronatem Pana Andrzeja Nowakowskiego Prezydenta Miasta Płocka. Współorganizatorem konkursu było Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Płocku.

II nagrodę w tym konkursie zdobyła Katarzyna Brykała z kl. IIIc gimnazjum (opiekun: Pani Elżbieta Chmura),
wyróżnienie – Aleksandra Gościniak (opiekun: Pani Katarzyna Pietrzak).

Gratulujemy uczennicom i ich nauczycielkom.


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski