SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4   tel. 24 262-31-08   fax. 24 269-65-05

Eskorta z naszej szkoły jak czterolistna koniczyna

W sobotę 10.11.2018r. na stadionie Wisły Płock odbył się mecz piłki nożnej: Wisła Płock vs Zagłębie Sosnowiec. Dzięki współpracy z bankiem PKO S.A dwudziestu pięciu uczniów z naszej szkoły, wzięło udział w tym meczu jako eskorta dziecięca. Ubrani w strój sportowy (koszulki, krótkie spodenki, getry), który dostali od banku, z przejęciem wprowadzili piłkarzy obydwu drużyn na murawę stadionu. Następnie wspólnie z rodzicami mogli obejrzeć mecz. Eskorta dziecięca z SP 5 przyniosła szczęście płockiej Wiśle, gdyż wygrali z Zagłębiem Sosnowiec 2:0.

galeria>>>więcej<<<


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski