09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08, +48 785 501 372
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

Świąteczne sukcesy naszych SPORTOWCÓW :)

Grudzień obfitował w wielkie sukcesy naszych sportowców.
W dniach 11,12,14 grudnia byliśmy gospodarzami Płockiej Olimpiady Młodzieży w "Cztery Ognie" zorganizowanej dla uczniów klas piątych.
Do zawodów zgłosili się zawodnicy z 11 płockich szkół.
Podzielono ich na dwie grupy.

Gr A - SP 17, SP 3, SP 6, SP 21, SP 11
Gr B - SP 12, SP 22, SP 18, SP 16, SP 5, SP 23
Graliśmy systemem "każdy z każdym". Drużyny, które zajęły 1 i 2 miejsce w swoich grupach, awansowały do piątkowego finału.
W eliminacjach przegraliśmy tylko jeden mecz, a zwyciężając kolejne 4, awansowaliśmy do wielkiego finału.
Z grupy A awans wywalczyły SP 11 i SP 21. W finale pokonaliśmy obie szkoły i uzyskaliśmy tytuł MISTRZA PŁOCKA - SP5 BRAWO VA!!!
___________  _  ___________

18 i19 grudnia klasa sportowa - 4a brała udział w Płockiej Olimpiadzie Młodzieży w unihokeju drużyn mieszanych klas czwartych zorganizowanej w SP 3. W grupie eliminacyjnej zremisowaliśmy z SP 18 i wygraliśmy z SP 12. Zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do półfinału, w którym bez trudu pokonaliśmy SP 21. W finałach zmierzyliśmy się z faworytami turnieju i ku zaskoczeniu wszystkich pokonaliśmy kolejno SP 3 i SP 11.