SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

W ten świąteczny czas podzielmy się miłością...
galeria>>>więcej<<<

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas przepełniony miłością, ciepłem i serdecznością dla drugiego człowieka. W tym niezwykłym okresie cała społeczność naszej szkoły spotkała się na wspólnej wigilii. Były kolędy, pastorałki i jasełka w wykonaniu uczniów klasy trzeciej. Wszystko to wprowadziło nas w klimat tych najpiękniejszych świąt - Świąt Bożego Narodzenia.
W tym uroczystym dniu odbyły się też wigilie klasowe.
Uczniowie wraz z wychowawcami zasiedli przy wigilijnych stołach, śpiewali kolędy, składali sobie życzenia oraz dzielili się opłatkiem i wzajemną życzliwością.


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski