Konkurs plastytyczny pod hasłem: "Pomagamy osobom niepełnosprawnym"

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych Szkoły Katolickie w Płocku zorganizowały konkurs plastyczny pod hasłem: Pomagamy osobom niepełnosprawnym. Spośród 138 prac, które napłynęły z całego miasta i okolic, jury wyróżniło prace dwojga uczniów naszej szkoły. Laureatami konkursu zostali: Gabriela Semik z klasy IIa, która zdobyła III nagrodęoraz Kacper Pręgowski z klasy Ia, który wywalczył II miejsce. Dzieci wykonały swoje prace plastyczne pod kierunkiem wychowawców: p. Grażyny Małeckiej oraz p. Małgorzaty Radomskiej-Słowik. 24 stycznia w siedzibie organizatora nasi młodzi laureaci odebrali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Uczestniczyli też w przspieszonym "kursie" języka migowego oraz ciekawym programie artystycznym.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
galeria>>>więcej<<<