Uczymy się przez zabawę -
"Zielona szkoła w Zaździerzu"

galeria>>>więcej<<<

W dniach 30 - 31 maja uczniowie klas: IVb i IVc wraz z opiekunami przebywali w Zaździerzu na terenie Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego. W miejscu urzekającym pięknem przyrody, ciszą i spokojem połączyliśmy wypoczynek w przyjaznej atmosferze ze zdobywaniem wiedzy. Dwudniowy pobyt połączony był z wieloma atrakcjami. Wykorzystaliśmy teren wokół ośrodka do wspólnej zabawy w podchody. Wyruszyliśmy na wyprawę do lasu i nad jezioro pokonując leśną ścieżkę edukacyjną. Wzięliśmy udział w zajęciach kulinarnych. Uczestniczyliśmy w ćwiczeniach i pokazach straży pożarnej. Integrowaliśmy się podczas dyskoteki, zabaw przy ognisku oraz zajęć na basenie.

Atrakcji było co nie miara, nie sposób ich wszystkich wymienić i opisać! To co widzieliśmy i czego doświadczyliśmy, nie da się nauczyć z żadnej książki.