SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

 

 

Z narodzenia Pana”
- koncert chórów szkolnych
z Płocką Orkiestrą Symfoniczną

 

 

13 grudnia 2019r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku odbył koncert kolęd „Z narodzenia Pana” w wykonaniu 7 chórów z płockich szkół podstawowych oraz Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Młodzi artyści, pod batutą Bernarda Chmielarza, zaprezentowali najpiękniejsze kolędy i pastorałki w opracowaniu na chór i orkiestrę. Naszą szkołę reprezentowało 25 chórzystów z klas VI-VIII. 15 grudnia chóry wraz z orkiestrą zaśpiewały w kościele Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła w Gostyninie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z prób oraz występów.


 

Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski