SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

galeria>>>więcej<<<

W świątecznym nastroju...

Nadszedł ten szczególny okres w roku przepełniony miłością, ciepłem i serdecznością dla drugiego człowieka. W tym przedświątecznym czasie cała społeczność naszej szkoły spotkała się na wspólnej wigilii. Były jasełka w wykonaniu uczniów młodszych klas oraz kolędy i pastorałki śpiewane przy wtórze instrumentów dętych, na których zagrali przedstawicieli rady pedagogicznej. Wszystko to wprowadziło nas w klimat tych najpiękniejszych świąt - Świąt Bożego Narodzenia.
W tym uroczystym dniu odbyły się też wigilie klasowe. Uczniowie wraz z wychowawcami zasiedli przy wigilijnych stołach, śpiewali kolędy, składali sobie życzenia oraz dzielili się opłatkiem i wzajemną życzliwością.


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski