SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

W tym roku już po raz IX uczestniczyliśmy w Orszaku Trzech Króli i konkursie szopek bożonarodzeniowych. Organizatorem Konkursu promującego wartości i tradycje chrześcijańskie jest Zespół Organizacji Katolickich i Wyznaniowych w Płocku tworzący Komitet Organizacyjny Orszaku Trzech Króli i Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej.

W tym roku kolejny sukces: I nagroda dla Weroniki Pachniewskiej z klasy Vc. Nagrodę wręczył w dniu 22 stycznia, Biskup Płocki Piotr Libera, podczas uroczystego spotkania, w którym uczestniczyłi także rodzice Weroniki, Agnieszka i Bogdan Pachniewscy oraz Pani Dyrektor Elzbieta Tyszka i katechetka Marzenna Matkowska.


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski