Kolejny raz zagraliśmy i zaśpiewaliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

galeria>>>więcej<<<

XXVIII raz zagrała Wielka Orkiestra pod batutą Jurka Owsiaka. W całej Polsce tysiące wolontariuszy zbierało pieniądze, tym razem dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
Nasza szkoła, podobnie jak w latach ubiegłych włączyła się w akcję Orkiestry – punktualnie o 8.15 niestrudzone wolontariuszki z klasy 8b i 7a: Julia Dragan i Patrycja Komuda wyruszyły na ulice Radziwia. Mieszkańców nie trzeba było namawiać, aby wsparli zbiórkę. W skarbonkach Orkiestry znalazło się bowiem po przeliczeniu dokładnie 1513 zł 47 gr!!!!
W finał WOŚP włączył się również szkolny chór, który wystąpił z koncertem w galerii Wisła.
Wszystkim, którzy dołączyli do Orkiestry serdecznie dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!