Nasza szkoła zgłosiła swój udział w Kampanii Rowerowy Maj 2021

Celem Kampanii jest promowanie aktywności fizycznej, zrównoważonej mobilności, w tym w szczególności komunikacji rowerowej.
Uczestnikiem Kampanii może być każdy uczeń i pracownik szkoły.

W ramach Kampanii liczone będą aktywne podróże odbyte w dniach od 4 maja do dnia 24 maja 2021 roku, z wyłączeniem dni wolnych ustawowo oraz dodatkowych dni wolnych ustalonych przez placówkę.

Za aktywne podróże uznane zostaną przejazdy do szkoły lub przedszkola rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, a także w przypadku dalszych odległości podróże komunikacją miejską łączone z aktywnymi podróżami, pod warunkiem, że szkoła nie bedzie funkcjonować w trybie nauczania zdalnego. W przypadku, gdy szkoła będzie funkcjonwać w trybie zdalnego nauczania, za aktywne podróże uznawane będą przejazdy do dowolnego celu rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, które trwają minimum 30 min.

Szczegółowe informacje na temat Kampanii Rowerowy Maj 2021 bedzie można odnaleźć w dzienniku elektronicznym oraz pod adresem: https://rowerowymaj.eu/

Pismo od Prezydenta "Rowerowy Maj 2021

Regulamin Kampanii "Rowerowy Maj 2021" Płock