ROK SZKOLNY 2021/2022

Wkrótce rozpoczniemy wakacje - oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków.
Z tej okazji pragnę podziękować Państwu i Dzieciom szczególnie za wysiłek włożony w kilkumiesięczną edukację zdalną.

Drodzy Uczniowie!!!

Z całego serca gratuluję Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście w mijającym roku szkolnym.
Życzę, aby wakacje były okresem dobrego i bezpiecznego wypoczynku, czasem samych radosnych chwil i miłych przygód.

Drodzy Rodzice !!!

Jesteście szczególną częścią społeczności szkolnej, której rolę trudno przecenić. Dziękuję za podejmowane działania w trakcie zdalnego nauczania oraz to, że w tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując Je do pracy i wspierając w nauce na odległość.

Życzę, by zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2021/2022.

Dyrektor Szkoły - Elżbieta Tyszka