Siatkarze brązowymi medalistami!!!

W dniach 30 i 31 marca nasza reprezentacja szkoły dziewcząt i chłopców (klasy 7) uczestniczyły w mistrzostwach Płocka w piłce siatkowej. Naszi uczniowie po wyrównanej walce z innymi szkołami zaprezentowali się bardzo dobrze. Reprezentacja chłopców w składzie; Rasiewicz Aleksander, Orłowski Szymon, Baranowski Jakub, Filiński Daniel, Wiśniewski Jakub, Prosiński Marcel, Lewandowski Bartłomiej zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowe medale. Natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Piotrowska Julia, Prejsewicz Marta, Brzozowska Julia, Policiewicz Aleksandra, Młudzik Amelia, Kostun Laura, Czapik Marta i Folgier Karolina zajęła miejsca 5-6. Obie nasze reprezentacje były najmłodsze w turnieju co wróży dobrze na przyszły sezon!!!