Uczestniczymy w kampanii ROWEROWY MAJ

W pierwszych dniach maja nasza placówka po raz kolejny włączyła się w kampanię promującą zdrowy styl życia pod hasłem "Rowerowy Maj". Chętni uczniowie i pracownicy dojeżdżają do szkoły w sposób aktywny - przesiedli się na rowery, hulajnogi, rolki oraz wrotki. Akcja poprzedzona była warsztatami i prelekcjami na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Kampania "Rowerowy Maj" cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów. Dzieci chętnie korzystają z tej formy ruchu. Ważny jest również element rywalizacji. Młodzi uczestnicy ruchu drogowego codziennie pilnują wklejania naklejek do dzienniczków i umieszczania ich na plakatach klasowych.

Niestety miesiąc maj ma się już ku końcowi. Mamy jednak nadzieję, że dobre nawyki pozostaną i wielu uczniów i pracowników naszej placówki będzie kontynuować aktywne dojazdy do szkoły.

Szanowni Rodzice! Dziękujemy Wam za zaangażowanie w kampanię. To na Was spoczywała decyzja o uczestnictwie dzieci w akcji oraz właściwe przygotowanie sprzętu. Dziękujemy za właściwą postawę, a często towarzyszenie dziecku w drodze do szkoły.