SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08, +48 785 501 372
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

              

Podsumowanie konkursu na projekt plakatu "Oszczędzamy wodę" , "Jak walczyć ze zmianami klimatu?"

   

27 maja w Łącku odbyło się podsumowanie konkursu na projekt plakatu "Oszczędzamy wodę" , "Jak walczyć ze zmianami klimatu?", organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego. Wszyscy uczniowie z naszej szkoły, którzy wzięli w nim udział, znaleźli się w 20 osobowej grupie, która została nagrodzona zaproszeniami na 5-cio dniowe "Twórcze warsztaty ekologiczne". Dodatkowo przyznane zostały 3 nagrody za najlepsze prace. Wśród nich 3 miejsce zajęła praca Izy Kobzy. Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych.

Nagrodzeni uczniowie:

Amelia Bieńkowska kl. 8a
Izabela Kobza kl. 8b
Zofia Koc kl. 8b
Weronika Pachniewska kl. 7c
Nikola Raniszewska kl. 8a
Gabriel Zawadzki kl. 8b

Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski