Górska przygoda klas sportowych na obozie w Poroninie

Klasy sportowe uczestniczyły w pięciodniowym obozie sportowym w Poroninie. W pierwszym dniu po zakwaterowaniu w pensjonacie " Jędruś" w Poroninie zaliczyliśmy długi ośmiokilometrowy spacer po Zakopanym zwiedzając Wielką Krokiew i cmentarz na Pęksowym Brzysku.

Drugi dzień obudził nas cudownym słońcem idealnym na pieszą wędrówkę na Rusinową Polanę.  Jak na sportowców przystało dzielnie znieśliśmy trudy marszu wysoko w góry. Wtorkowe popołudnie spędziliśmy w zakopiańskim Aquaparku korzystając ze wszystkich wodnych atrakcji.

Trzeci dzień na pewno zapadnie wszystkim w pamięci.  Cały dzień był pełnym emocji w największym parku rozrywki Enegylandia w Zatorze.

Czwarty dzień wjeżdżaliśmy koleją krzesełkową Szymoszkowa na Gubałówkę, na szczycie której rozkoszowaliśmy się cudownym widokiem na Tatry. Po obiedzie chętni mogli rywalizować w turnieju tenisa stołowego, gdzie główną nagrodą było podwójne zaproszenie do Energylandii.

Ostatni dzień w drodze powrotnej podziwialiśmy cudowną kopalnię soli w Wieliczce.