11BOP_Bilboard_glosowanie-1h.jpg

Szanowni Państwo!

Zachęcamy Państwa do oddania swojego głosu na projekt nr 36 pod nazwą Przebudowa, modernizacja i doposażenie placu zabaw
przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Wł. Broniewskiego w Płocku w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Płocka.

Projekt zakłada przebudowę, modernizację i doposażenie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Wł. Broniewskiego w Płocku, przeznaczonego dla dzieci i młodzieży do 15 roku życia. Obecny plac zabaw jest już bardzo wyeksploatowany i nie odpowiada oczekiwaniom dzieci i ich rodziców. Będą mogli z niego korzystać uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Płocku w godzinach pracy szkoły, a po zajęciach dzieci wraz z rodzicami, dziadkami.

Z projektami można zapoznać się na stronie mojemiasto.plock.eu w Zakładce Edycja 2023 - Przeglądaj projekty. Stały punkt do głosowania będzie się mieścił  w siedzibie Urzędu Miasta Płocka przy ul. Synagogalnej 4 (Centrum Organizacji Pozarządowych) w dniach od 6 do 19 września, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Na terenie naszej dzielnicy będzie można oddać głos 14 września 2022 r. w godz. 14.00 – 18.00 w mobilnym punkcie do głosowania  w Filii nr 1 Książnicy Płockiej przy ulicy Zielonej 40.

Społeczność szkoły będzie bardzo wdzięczna za okazane wsparcie ponieważ każdy głos zbliży uczniów do upragnionego celu, jakim jest nowoczesny plac zabaw dla dzieci z naszego osiedla.

*(grafika - żródło:Edycja 2023 (plock.eu)