SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08, +48 785 501 372
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

              

„Gramy w zielone”

15 grudnia w Filii nr 1 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego “Gramy w zielone”, ogłoszonego w ramach obchodów Roku Władysława Broniewskiego w Płocku. Nagrody laureatom wręczyła Elżbieta Dobroń, wicedyrektor Książnicy Płockiej, a w części artystycznej gościnnie wystąpił Łukasz Jarzyński, aktor Teatru Form Wielu. 

Laureaci konkursu:

I miejsce Bartosz Smoliński klasa IIa

 

Wyróżnienia:

Alicja Piórowicz klasa Ib

Kacper Witkowski klasa Ia

Julia Adamiak Klasa Iia

Oliwier Ślepecki klasa IIIb


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski