SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08, +48 785 501 372
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

Spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel

 

 

 

20 września w Filii nr 1 Książnicy Płockiej uczniowie klas trzecich w sposób interesujący i zabawny spotkali się z autorką Anną Czerwińską -Rydel. Pani Anna jest specjalistą od biografii sławnych, nieprzeciętnych Polaków, napisanych i kierowanych specjalnie do dzieci. Uczniowie mogli osobiście poznać autorkę, która jest jednocześnie miłośniczką literatury, muzyki, ale także zwierząt.

Największe zainteresowanie wzbudziła niesamowita ilość zwierząt, które posiada Pani Ania i imiona, które im nadała.

Spotkanie było dla małych czytelników wspaniałą przygodą, a książki z autografem powędrowały z dziećmi do domu.


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski