SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08, +48 785 501 372
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

W pierwszych dniach maja nasza placówka po raz kolejny włączyła się w kampanię promującą zdrowy styl życia pod hasłem "Rowerowy Maj". Chętni uczniowie i pracownicy dojeżdżają do szkoły w sposób aktywny - przesiedli się na rowery, hulajnogi, rolki oraz wrotki. Akcja poprzedzona została warsztatami i prelekcjami na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Kampania "Rowerowy Maj" cieszy się ogromną popularnością wśród naszych uczniów i pracowników, którzy chętnie korzystają z tej formy ruchu. Ważny jest również element rywalizacji. 

Szanowni Rodzice! Dziękujemy Wam za zaangażowanie w kampanię. To na Was spoczywała decyzja o uczestnictwie dzieci w akcji oraz właściwe przygotowanie sprzętu. Dziękujemy za właściwą postawę, a często towarzyszenie dziecku w drodze do szkoły.


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski