SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08, +48 785 501 372
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

XXV Piknik Europejski pod znakiem … Bułgarii!!!

 

 

11 maja na płockim Starym Rynku miała miejsce kolejna odsłona dobrze znanego mieszkańcom miasta Pikniku Europejskiego. Obok święta Europy jest to również święto miast partnerskich, z tego właśnie względu nasza szkoła reprezentowała Bułgarię – i partnerskie miasto Pleven.

Na naszym kramie nie zabrakło wszystkiego tego, co charakterystyczne dla Bułgarii oraz wiele innych związanych z tym krajem ciekawostek. Odwiedzające nasz kram dzieci mogły wykonać piękne kolorowanki czy pograć w bułgarskiego twistera.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli powstawanie naszego stoiska, a w szczególności uczennicom klasy 7a, które dzielnie zajmowały się najmłodszymi gośćmi pikniku.

   


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski