wakacje1min4 września 2017 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W sali gimnastycznej wszystkich uczniów i rodziców powitała Pani Dyrektor Elżbieta Tyszka. W szczególności zaś tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją szkolną przygodę, czyli uczniów klas pierwszych. Wszystkim dzieciom życzyła powodzenia, samych dobrych ocen, zaś nauczycielom – zadowolenia i satysfakcji z wykonywanego zawodu. Podobne życzenia składali uczniom wszyscy zaproszeni goście. Program artystyczny wykonany przez uczniów przygotowały Panie Małgorzata Kluczyńska-Pach i Izabela Bitkowska oraz Pan Michał Pach.

Dla wszystkich nas rok szkolny 2017/2018 będzie rokiem całkowicie nowych wyzwań, ze względu na wejście w życie reformy edukacji, której jednym z założeń jest powrót do ośmioklasowej szkoły podstawowej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda nowa rzecz może budzić niepokój, jednak mamy nadzieję i bardzo mocno w to wierzymy, że poradzimy sobie z wyzwaniami, jakie niesie za sobą reforma edukacji.