Szkoła Promująca Zdrowie!

Mazowiecki Kurator Oświaty we współpracy z Komendantem Wojewódzkim Policji z siedzibą w Radomiu zorganizował konferencję „Narkotyki, dopalacze? Nie tędy droga!” W ramach działań profilaktycznych skierowanych do dyrektorów szkół, pedagogów, psychologów oraz nauczycieli koordynujących sprawy pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczestnicy konferencji mieli również okazję poznać dobre praktyki żywieniowe realizowane w szkołach z terenu Delegatury Płock, które zostały przyjęte do Mazowieckiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Nasza szkoła wraz z kilkoma innymi placówkami częstowała gości zdrowymi przekąskami owocowo-warzywnymi, kanapkami-koreczkami, domowymi wypiekami. Nie zabrakło również owocowych i warzywnych dekoracji. Kolorowe i pachnące smakołyki szybko znikały ze stołów.

Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania stoiska naszej szkoły serdecznie dziękujemy!