OBÓZ KLAS SPORTOWYCH

W dniach 5-7 października dzieci z klas sportowych uczestniczyły w obozie w Zaździerzu sfinansowanym przez Urząd Miasta i Płocką Akademię Piłki Nożnej. Jak na prawdziwych sporowców przystało na miejsce udaliśmy się....na pieszo, by po południu odpocząć na basenie. Drugiego dnia czekała nas olimpiada wielu dyscyplin, w której brali udział wszyscy. Dzieci rywalizowały w sześciu konkurencjach. Najlepsze dziewczynki i najlepsi chłopcy z każdej klasy nagrodzeni zostali medalami. Wieczorem czekało na nas ognisko,pieczenie kiełbasek a najbardziej wytrwali mogli wykazać się jeszcze w tańcu na dyskotece.Ostatniego dnia sprawdziliśmy się w biegu terenowym miejscowym lesie. Każdy z uczestników obozu otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę.