Wygrywamy na zawodach z "pierwszej pomocy"

22 listopada w naszej placówce odbyły się zawody z zakresu udzielania pierwszej pomocy zorganizowane we współpracy z rejonowym oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża. Do ratunkowej rywalizacji przystąpiły chętne drużyny z powiatu płockiego.

Część teoretyczna obejmowała test wiedzy, natomiast praktycznymi zdolnościami zawodnicy mogli wykazać się na kilku stacjach pozoranckich, gdzie sprawdzano ich umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

Z naszej szkoły do rywalizacji stanęły dwie pięcioosobowe drużyny uczniów klasy VIIa. Młodzież wykazała się dużymi umiejętnościami i wiedzą.

Drużyna w składzie: Lena Łakoma, Konrad Łapiński, Tobiasz Markowski, Michał Nowaliński i Adam Ozimkiewicz  zdobyła I miejsce, zaś drużyna w składzie: Justyna Paszkiewicz, Aleks Jarczewski, Oliwier Konderski, Miłosz Kujawowicz i Kacper Rychter uplasowała się na III miejscu.