SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08, +48 785 501 372
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

OBÓZ SPORTOWY W ZAŹDZIERZU

Klasy sportowe (4 a, 5 a, 6 a) w dniach 19-20.10.2023 r. przebywały na obozie sportowym w Zaździerzu. Tegoroczny wyjazd rozpoczęliśmy rajdem pieszym do ośrodka "Leśny Zakątek"- 12 km. Jak na sportowców przystało nikt nie skarżył się na tempo marszu czy odległość. Po dotarciu na miejsce zakwaterowaliśmy się, zjedliśmy obiad, następnie wyruszyliśmy do lasu na ...podchody. Po świetnej zabawie wróciliśmy do ośrodka aby skorzystać z miejscowego basenu. Po kolacji mieliśmy możliwość potańczenia na dyskotece oraz pośpiewania  karaoke. Następny dzień rozpoczęliśmy śniadaniem, następnie wyruszyliśmy do pobliskiego lasu na bieg terenowy, którego zaliczenie było warunkiem otrzymania pamiątkowego medalu. Po wszystkich atrakcjach zjedliśmy pyszny obiad i wróciliśmy do domu z bagażem nowych doświadczeń i przyjaźni.


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski