SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08, +48 785 501 372
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

            

MÓJ PRZYJACIEL ZWIERZAK

W sobotę, 28 października, w galerii MAZOVIA odbyło się podsumowanie II Miejskiego Konkursu Fotograficznego „Mój przyjaciel zwierzak” zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku. Spośród autorów 596 nadesłanych prac jury wyłoniło grupę laureatów, wśród których znalazło się 6 uczniów naszej szkoły.

Nagrody w konkursie otrzymali:

Alex Sabalski, kl.IIa
Maja Żaglewska, kl.IVb
Zuzanna Kruszewska, kl. VIIa

Wyróżnienia otrzymali:
Aleksander Jagliński, kl. IIIb
Mateusz Wasilewski, kl. IVa
Kacper Pręgowski, kl. VIb

Ponadto jury postanowiło zakwalifikować do wystawy pokonkursowej prace następujących uczniów naszej szkoły:
Lena Jaglińska
Szymon Kostrzewa
Kornelia Prudło
Oliwier Ślepecki
Filip Bińkowski,
Paulina Kamińska
Julia Żurek
Marta Wasilewska

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów.

Wspaniałe prace uczniów zaprezentowano na wystawie pokonkursowej w holu galerii MAZOVIA obok sklepu EMPIK. Opiekunkami nagrodzonych uczniów są panie: Alicja Dąbrowska, Małgorzata Radomska-Słowik i Barbara Stanisz.


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski