Wystawiliśmy Jasełka

21 grudnia JASEŁKA zaprezentowaliśmy społeczności szkolnej. Tym razem swoim śpiewem wspierały nas klasy I - II, które przygotowały najbardziej znane kolędy i pastorałki. Wspólny występ klas I - III spotkał się z ciepłym przyjęciem.

III b i III a gościła w pobliskim Klubie Seniora

20 grudnia 2023 r. klasa IIIb wspólnie z klasą IIIa gościła w pobliskim Klubie Seniora, gdzie zaprezentowaliśmy JASEŁKA. Przygotowany przez nas program artystyczny spotkał się z serdecznym przyjęciem. Wspólnie z Seniorami zaśpiewaliśmy kolędy. Wręczyliśmy im karty świąteczne z życzeniami i drobne upominki przygotowane przez uczniów klas drugich i trzecich naszej szkoły. Uśmiech na twarzach seniorów był najlepszym dowodem, że było to udane spotkanie. Zakończyło się ono słodkim poczęstunkiem dla wszystkich uczestników.