Odkrywamy atrakcje Łodzi

9 września uczniowie klas: VIIIb, VIIIc oraz VIIa wraz z opiekunami udali się na wycieczkę edukacyjno - integracyjną do Łodzi. Pierwsze kroki skierowaliśmy do ZOO Orientarium, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć wiele gatunków zwierząt żyjących w warunkach stworzonych na wzór naturalnych. Główną atrakcją był podwodny tunel o długości 26 metrów, w którym podziwialiśmy zwierzęta i rośliny morskie. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Muzeum Sztuki. Oglądając muzealne eksponaty zrozumieliśmy, że "sztuka niejedno ma imię". Pobyt w Arena Laser Games przekonał nas, że laserowy Paintball to rozrywka dla każdego. Oprócz świetnej zabawy nauczyliśmy się tam zasad gry fair play, współzawodnictwa, jak i działania w grupie.

male.jpg