TURNIEJ MIKOŁAJKOWY PIŁKI NOŻNEJ DLA PIERWSZAKÓW

13 grudnia w naszej szkole odbył się kolejny turniej piłki nożnej dla szkół zrzeszonych w Płockiej Akademii Piłki Nożnej, tym razem dla pierwszaków. W zawodach wzięło udział pięć szkół - SP 5, SP 11, SP 12, SP 17 i SP 15. Przy dźwiękach kolęd dzieci rozgrywały mecze systemem "każdy z każdym", bez klasyfikacji końcowej. W turnieju padło wiele pięknych bramek, bramkarze popisywali się wspaniałymi interwencjami a drużyny przeprowadzały wspaniałe akcje zarówno indywidualne jak i zespołowe. Na turnieju pojawili się wspaniali goście: Pani Agnieszka Harabasz - Dyrektor Wydziału Edukacji, Pan Dariusz Grodkiewicz - Prezes SSM Wisła Płock, Pan Aleksander Pawlak- zawodnik zespołu Wisła Płock, Nafciarz- maskotka drużyny oraz.... Święty Mikołaj, który rozdawał słodkości naszym zawodnikom. Dyrektor Szkoły Pani Elżbieta Tyszka, Pani Wicedyrektor Pani Anna Michalska oraz zaproszeni goście na zakończenie turnieju wręczali nagrody, medale i niespodzianki dla uczestników.