Feliz Navidad… uczniowie klas młodszych wyśpiewali nam po hiszpańsku i angielsku świąteczne życzenia. Potem już w naszym ojczystym języku śpiewali kolędy, przypomnieli biblijną historię narodzin Jezusa i tradycję świętowania w naszych domach, te dawne i te współczesne. Z przyjemnością podziwialiśmy naszych utalentowanych uczniów i ich zaangażowanie, wspólnie cieszyliśmy się nadchodzącymi świętami.

Dziękujemy uczniom klas 1-3 wraz z wychowawczyniami, pani Monice Lubińskiej i pani Marzennie Matkowskiej.

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego "Jesiennie – kolorowo i sennie, mgliście i świetliście..."

I nagroda – Zuzanna Kruszewska kl. 7a
II nagroda – Adam Krukowski kl. 8a