Spotkanie z Rafałem Skarżyckim, autorem książek serii "Hej, Jędrek!"
galeria>>>więcej<<<

12 kwietnia uczniowie klas Va i Vb spotkali się z Panem Rafałem Skarżyckim. Autor tej ciekawej serii powieści-komiksu opowiedział nam, jak zrodził się pomysł na powołanie do życia Jędrka, dowiedzieliśmy się, jak długo pisze się i rysuje jedną książkę. W „Hej, Jędrek!” jest wszystko, czego czytelnicy poszukują. Jest pasjonująca historia obfitująca w nagłe zwroty akcji, mnóstwo zabawnych zdarzeń, prawdziwi bohaterowie, a ich rozterki bliskie są odbiorcy. Dlatego zachęcamy do sięgnięcia po te jakże ciekawe książki. Gwarantujemy, że Jędrek to koleś, z którym nie grozi Wam tylko jedno: nuda! Za to wszystko inne jest bardzo prawdopodobne. Bogate w treść ilustracje pozwalają czynnie odbierać treść, a jeden rysunek może przekazać nam „więcej niż tysiąc słów”.