Laureaci Ogólnopowiatowego Konkursu Plastycznego "Pszczoła - superbohater"

Uczniowie klasy I a i III a szkoły podstawowej wzięli udział w Ogólnopowiatowym Konkursie Plastycznym "Pszczoła - superbohater". Został on zorganizowany przez LO im. Marszałka  Stanisława Małachowskiego w Płocku w ramach projektu Ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z teorii" pt."Be nice to bee." Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów: Lena Łakoma z klasy III a zajęła w konkursie III miejsce, zaś cała klasa III a zwyciężyła w kategorii: Największe zaangażowanie. Uczeń klasy I a Adam Nowakowski zajął I miejsce w kategorii: Najciekawsza technika a Kacper Pręgowski z tej samej klasy zdobył I miejsce w kategorii:  Estetyka. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Ponadto klasa III a, która nadesłała na konkurs najwięcej prac, została zaproszona do siedziby organizatora i wzięła udział w prezentacji nagrodzonych rysunków oraz spotkaniu z pszczelarzami.

Gratulujemy laureatom oraz wychowawcom: Annie Zgorzelskiej i Małgorzacie Radomskiej - Słowik.