SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Krakówka 4 tel. 24 262 31 08
e-mail: sekretariat.sp5@plocman.pl

„Płock na SZÓSTKĘ”

17 września w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Płocku odbyło się zakończenie projektu pn.: „Płock na SZÓSTKĘ”, w którym uczestniczyło blisko 400 dzieci z pięciu płockich szkół podstawowych. Podczas ostatniego spotkania na scenie pojawiła się znana postać - Faustyna Piaska. Dla widzów zatańczyły także dzieci z Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca Dzieci Płocka im. Druha Wacława Milke. Usłyszeliśmy również Szkolną Orkiestrę Dętą Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

     

  Nasz udział w projekcie "Płock na SZÓSTKĘ"

>>>więcej<<< nt. projektu 
galeria>>>więcej<<< 


Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski